DataTagiphonelviv

Блог. Ефективний бізнес в інтернеті

Як заробити гроші в інтернеті.

Заробіток в інтернеті цікавит багатьох, але не всі вірять що він може приносити реально хороші гроші, замынивши звичайну нецыкаву роботу. З власного досвіду можу сказати - все реально! Додатковий заробіток в інтернеті доступний кожному. Не важливо скільки Вам років та яка Ваша освіта. Все що потрібно - це доступ до інтернету та кілька годин на день. 

Заробляти в інртернеті можна різними методоми. Можна заробляти як великі суми так і не значні, все залежить скільки зусиль Ви готові вкласти. Сьогодні я розкажу про основні напрями заробітку в інтернеті. 

 

1. Заробляти на кліках (серфінг сайту). Даний вид заробітку є найпростішим і доступним кожному. Практично всі починають з нього. Все що Вам потрібно це переходити на потрібні сайти, за це Вам платитимуть певну суму. Інколи крім звичайних кліків потрібно буде подивитись якесь відео, відкрити лист на пошті, пройти якийсь тест чи опитування і так далі. Плюсом серфінгу є те, що Ви починаєте заробляти без жодних додаткових вкладень, одразу після реєстрації на біржі. Мінусом - суми заробітку будуть не великими. 

 

2. Ведіть свій блог або новинний сайт. Суть цього методу полягає в публікації цікавих статтей, новин чи різних оглядів. Заробіток йде від реклами на сайті, по якій будуть переходити відвідувачі. Це є найстабільніший та досить прибутковий вид заробітку в інтернеті. Все залежить від якості створеного сайту, тому тут я б рекомендував вкластися на старті і замовити хороший сайт. Термін окупності проекту залежить від вдалого старту. По ціні та якості рекомендую цю веб студію, співпрацюю з ними вже не перший рік, поки що всі клієнти були задоволені. Як заробляти на своєму сайті я розказував в цій статті.

 

 

 

3. Написання статтей (копірайтинг - рерайтинг). Якщо Ви пишите красиві статті, то цей вид заробітку саме для Вас. Для цього реєструєтесь на сайті фрілансерів і пропонуєте свої послуги. Для портфоліо створіть кілька хороших статтей. Але пам'ятайте що конкуренція тут велика і для першого замовлення потрібно буде вкластися щоб піднятися в рейтингу фрілансерів. На сайті фріланерів можна знайти роботу на будь який смак, не обмежуйтесь самими лише статтями. 

 

4. Заробіток на YouTube каналі. YouTube добре платить за монетизацію відео. Створюйте цікаві відео огляди чи ролики та заробляйте на них. Для монетизації каналу, його потрібно розкрутити, підписавши побільше користувачів на нього. Сума заробітку залежить від кількості переглядів та переходів по рекламі. 

 

5. Заробіток на онлайн іграх з виводом коштів. Онлайн ігри дозволяють швидко заробити гроші, але більшість з них хочуть початкових вкладень і Вашої активності на сервісі. Але можна знайти онлай ігри без обов'язкових вкладень, на них Ви отримуєте гроші за активність на сайті.

 

6. Різноманітні фінансові біржі. Це досить ризиковий та прибутковий вид заробітку, який потребує початкових вкладень. Його суть - вкладання грошей в цінні папери, нафту, золото і так далі.

 

7. Заробіток на криптовалюті. Один із нових видів заробітку в інтернеті. найбільш відомою криптовалютою є Bitcoin. Є два способи заробляти на криптовалюті - купити її на біржі і заробляти на її зростанні або майнити криптовалюту. За останні роки вартість одного Bitcoin зросла досить суттєво: від 10$ до 11 000$ і незупиняється на досягнутому.

 

8. Заробіток в соціальних мережах. Заробляти в соц. мережах можна абсолютно без вкладень. Це дуже простий і нормально оплачуваний додатковий заробіток. Все відбувається через сайти посередники, на яких розміщаються завданння з оплатою за дію: лайк фото, вступити в спільноту, репост статті і так далі. Заробляти можна швидкю і легко. 

 

9. Написання коментарів. Все що потрібно - це писати коментарі, відгуки чи огляди на сайтах. Часто попадаються завдання по спілкуванню із іншими користувачами на сайті, збілюшуючи активність сайту чи форуму.