DataTagDataTag

Індивідуальний дизайн - Drupal CMS - Доступні ціни

Як створити веб-форму на Друпалі. Модуль Webform

Как создать форму обратной связи на Друпал 7

Для роботи із формами в Друпалі існує модуль Webform, скачати його можна звідси. Він дозволяє створювати форми із різмонатним наповненням, починаючи від простої форми із запитанням до автора, закінчуючи складними формами (такими, як ТЗ проекту чи бриф). Ми створемо власну форму зворотнього зв'язку, яка включатиме обов'язкові поля "Ваше ім'я", "E mail" та "Текст повідомлення" і одне необов'язкове - "Контактний телефон". Для цього скачайте та активізуйте модуль Webform. Після цього в нас утвориться новий тип матеріалу "Webform​". Як і будь-який новий матеріал, вебформу добавляємо за таким шляхом  Вміст » Додати матеріал » Webform.

Робота с формами Как создать свою форму Як створити контактну форму Drupal 7

 Після створення новї вебформи, в ній не буде жодного поля. Їх необхідно додати в закладці "Компоненти форми":

Как создать форму обратной связи на Друпал 7

Для кожного нового поля слід вказати його назву (мітку), тип та чи є воно обов'язковим. Першим доданим полем буде "Ваше ім'я". Для нього вказуємо тип "Текстове поле" і робимо його обов'язковим для заповнення:

Додаємло. Тепер потріно вказати його налаштування. Зазвичай на цій сторінці я вказую одинакову ширину поля для всіх текстових полів та виводжу label в один рядок з полем:

Як створити веб-форму на Друпалі. Модуль Webform

Для подальшої можливості форматування поля, вказуємо класс CSS.

Зберігаємо. Наступним полем буде "E-mail" . Воно є також обов'язковим і матиме тип "Електронна пошта".

Як створити веб-форму на Друпалі. Модуль Webform

Для нього налаштування аналогічні як і для поля "Ваше ім'я", клас CSS присвоюємо email_user. Тепере додаємо поле "Контактний телефон", воно буде необов'язковим і для більшої гнучкості робимо його текстовим полем (щоб користувач вказував лише цифри, можна вказати тип "число"). Ширина - 37, Мітка - в рядок, клас CSS присвоюємо phone_user

Залишилось поле для самого запитання - "Текст повідомлення". Воно буде обов'язковим і тип вкажемо "Текстова область".

Як створити веб-форму на Друпалі. Модуль Webform

Налаштування цього поля такі самі, як і в текстового поля, ширину для нього вказуємо меншу - 32, мітка в один рядок і присвоюємо клас - tekst_povidomlennya. Після добавлення усіх необхідних полів потрібно вивести форму як Блок, для цього переходимо в налаштування форми

Йдемо в низ сторінки, обираємо Розширенні налаштування і ставимо галочку "Доступно як Блок"

Зберігаємо. Тепер наша вебформа доступна як блок.

Відправлені запитання можна переглянути в закладці "Результати"

Для більшої зручності прикріпимо робочу електронну пошту, щоб отримувати задані запитання на неї і оперативно давати відповідь клієнту. Переходи у закладку "Веб-форми" вибираємо "Електронні листи".

Вказуємо необхідну електронну пошту і додаємо, тепер усі результати будуть приходити на неї.