DataTagiphonelviv

Блог. Ефективний бізнес в інтернеті

Як самостійно розкрутити сайт.

Просування сайту - це комплекс заходів для збільшення відвідуваності сайту, без нього не обходиться жоден сайт, який хоче піднятися у видачі Google. При правильному підході будь який сайт можна розкрутити за 3 - 4 місяці, але для цього потрібно вкласти чимало зусиль і грошей. 

На швидкість просування сайту впливає популярність ключових запитів, конкуренція між сайтами у видачі і ще багато іншого. Звісно, якщо ви маєте великий рекламний бюджет, можна найняти людей, які будуть просувати Ваш сайт, але що робити коли бюджет обмежений. В цій статті ми розглянемо конкретні кроки, за допомогою яких можна підняти сайт у видачі.

Для розкрутки сайту потрібно використати усі SEO інструменти, від внутрішньої оптимізації та перелінковки між сторіками до збільшення кількості посилань на сайт. 

 

З чого розпочати просування сайту?

 

1.  Пошукова оптимізація сайту. Перше на що звертають увагу пошуковики, це - унікальність контенту, якщо наповнення сайту буде складатися із плагіату інших сайтів, то подальші кроки не мають ніякого сенсу. Ви маєте розуміти, що пошукові системи надають переваги унікальному та цікавому контенту, якого немає на інших сайтах. До пошукової оптимізація можна також віднести: заголовки сторінок, виділений жирним текст, внутрішня перелінковка між сторінками. Вся інформація має бути зрозумілою та доступною, користувач має з легкістю знайти потрібну йому інформацію.

 

2. Реєстрація сайту в пошукових системах. Після оптимізації сайту, його потрібно додати до пошукових систем. Тоді Ваш сайт можна буде побачити у видачі, але не засмучуйтесь якщо не знайдете його на перших сторінках, адже ми тільки почали просування.  

 

3. Реєстрація сайту в каталогах. Для безкоштовного просування, це один із основних інструментів. Є багато різних каталогів, як українських так і закордонних, які пропонують розмістити посилання і опис сатйту в себе як безкоштовно так і платно. Зазвичай, щоб розмістити сайт в каталозі потрібно поставити в себе зворотнє посилання.

Крім каталогів, безкоштовно сайт можна просувати за допомогою:

  • Форумів;
  • Дошок оголошень;
  • Блогів;

Це далеко не повний перелік площадок для просування, але для початку Вам буде достатньо. 

 

4. Заведіть сторінку в соціальнихх мережах. Соціальні мережі давно перестали бути лише засобом спілкування з дрюзями. Паралельне просування в соціальних мережах дозволить залучити нових унікальних користувачів на сайт, що в свою чергу підніме сайт у видачі. 

 

5. Просування сайту за допомогою реклами. Навіть при невеликому рекламному бюджеті можна залучити додатковий трафік на сайт. Для ефективного просування я б рекомендував зупинитися на контексній рекламі Google та закупці зовнішніх посилань на сайт (звісно можна обійтися лише реєстрацією сайту в каталогах, але при високій конкуренції, цього буде недостатньо). Google AdWords дозволить швидко привести на сайт потрібну аудиторію, але за кожен перехід потрібно буде платити гроші, цей варіант підходить для швидкого запуску проекту. Для більш далекоглядного просування сайту потрібно також збільшення посилань на сайт, чим більше згадувань про сайт буде в інтернеті тим краще для нього. Для роботи із закупкою посилань я рекомендую біржу Sape.

Разом, усі ці заходу допоможуть Вашому сайту піднятися у видачі і завойовувати своє місце під "сонцем" пошукових систем.