DataTagDataTag

Індивідуальний дизайн - Drupal CMS - Доступні ціни

Як добавити мета теги до сайту. Налаштування модуля Metatag. Чому не виводяться мета теги в Друпалі 7

Как добавить мета теги на сайт друпал почему не выводится метатеги

Для добавлення мета тегів на сайт в друпалі є модуль Metatags. Перевага цього модуля над іншими полягає у великій різноманітності його налаштувань. В ньому можна вказати мета теги як для всього сайту загалом, так і для окремої сторінки чи типу матеріалу, налаштувати коректний вивід Open Graph, вказавши потрібні заголовки та описи до новин та статтей. Отже, переходимо в Конфігурацію і шукаємо розділ Metatag, відкриваємо його. 

модуль Metatag настройка  Как добавить мета теги на сайт друпал почему не выводится метатеги

За замовчуванням в налаштування можна вказати мета теги до таких розділів:

Глобальні мета теги 

Мета теги Головної сторінки сайту

Мета теги нодів (Вміст)

Мета теги термінів тегів

Меета теги користувачів

Для початку вказуємо Глобальні мета теги, для всьогу сайту. Вони будуть автоматично присвоюватись для усіх інших розділів. Вибравши Редагувати, ви побачите що друпал вже підставив свої токени (якщо встановлений модуль Token). Звісно для деяких полів це зручно, однак для Page Title, Description та Keywords, я б рекомедував вручну ввести необхідний текст. 

Page Title, Description та Keywords Как добавить мета теги на сайт друпал почему не выводится метатеги  Як добавити мета теги до сайту. Налаштування модуля Metatag. Чому не виводяться мета теги в Друпалі 7

Для кращої видачі сайту, також варто вказати мета теги для Головної сторінки, їх потрібно описати більш детально.  

Тепер переходимо в закладку OPEN GRAPH і проводимо потрібні налаштування: при необхідності міняємо заголовок і опис. Протокол Open Graph дозволяє будь якій веб сторінці стати повноцінним об'єктом в соціальних мережах, більше про розмітку для соц мереж можна прочитати за цим посиланням. Хочу зазначити щоб вказати коректний og:image, потрібно вказувати шлях до зображення в такому вигляді:

 http://назва_сайту.com.ua/sites/all/themes/назва_теми/назва_зображення.png

 Тепер при репості на сайті, буде піддтягуватися вказане зображення. 

Найчастішою проблемою в роботі з модулем Metatags є те, що все прописав і вказав, а Друпал мета теги не виводить. Щоб це виправити, дадайте у свій шаблон (файли page--front.tpl.php та page.tpl.php) такий PHP код для виводу мета тегів:

 <?php render($page['content']['metatags']); ?>