DataTagiphonelviv

Блог. Ефективний бізнес в інтернеті

Як безкоштовно створити сайт

В цій статті я постараюся поділитися власним досвідом розробки свого першого сайту без вкладення, його розкрутки і в кінці розкажу як же заробити на ньому свої перші гроші. Отже, якщо Ви звичайний користувач, який думає що в інтернеті не реально заробити, бо сайтів конкурентів є безліч, тому ця стаття саме для Вас. Звісно за один день Ви не станете міліонером і для заробітку свого першого долара потрібно буде попрацювати, але це все реально і не так важко як здається на перший погляд. 

На сьогоднійшній день існує безліч безкоштовних конструкторів для сайтів, які пропонують мало не в один клік створити супер сучасний сайт. Однак з власного досвіду можу сказати що не все так чудово як вони описують. Є безліч підводних камнів, таких як постороння реклама від конструктора сайтів чи відсутність можливості вбудовувати вже свою рекламу на сайт, тому раджу цей варіант не розглядати.

Розробка сайту, основні етапи. 

 

1. Перше з чого варто почати - потрібно вибрати тематику майбутнього сайту. Звісно я можу Вам порадити такі топові теми, як туризм, авто, мода, спорт і так далі, але якщо Ви не розбираєтесь в цих тематиках, то і Вам буде важко писати цікаві статті на свій сайт. Адже щоб заробити, Вам потрібно створити цікавий продукт. Часи коли копірайтери особливо не переймалися якістю статтей відходять в минуле. Тому варто робити сайт на тематику близьку та цікаву для Вас.

 

2. Нам потрібний домен. Домен - це назва вашого сайту в інтернеті, він може бути як платним так і безкоштовним. Платний домен можна оформити мінімум на рік, вартість в українській зоні коливається в межах від 151грн до 400грн. Можна використовувати і безкоштовний, однак в подальшому при заробітку, деякі площадки можуть не реєструвати сайти з безкоштовними доменами. Перевірити доступність та зомовити домен можна на сайті Ukrnames, я користуюся цим сервісом уже давно.

 

3. Хостинг. Простими словами, хостинг - це місце в інтернеті де Ваш сайт буде лежати. Я рекомендую Hostinger, в них хороші ціни і якісна тех. підтримка, користуюся ними більше 4-х років. В них, доречі можна замовити разом із хостингом і домен.  

 

4. Ставимо ядро сайту. Ядро (двигун) - це система управління сайтом (адміністративна панель сайту), з її допомогою можна змінювати назву сайту, добавляти нові статті і інш. Я рекомендую безкоштовний Drupal 7. Він досить простий і йде одразу із чотирьма готовими до використання темами для сайту. Все що потрібно, це - завантажити архів із Drupal 7 і перенести його на хостинг. Як це зробити, можна почитати в цій статті - Як перенести (залити) сайт на хостинг. Використовуємо Total Commander.

 

5. Переходимо на сайт по купленому домені, проводимо інсталяцію сайту: вказуємо пароль, логін та e-mail адміністратора і сайт готовий до використання. При потребі доставляємо додаткові модулі до сайту. Нажаль всіх тонкощів роботи з Drupal 7 не охопити в одній статті, тому кому цікаво, почитайте більш детально в Google.  

Тепер сайт готовий до наповнення новими статтями і саме головне - до заробітку грошей на ньому. Однак пам'ятайте - пишіть унікальні статті, не варто красти чужі ідеї і перевидавати їх на своєму сайті, це ні до чого добрго не приведе, сьогодні пошукові системи аналізують вміст сайтів на унікальність. Тому включайте фантазію і вперед!

Після створення і наповнення сайту, варто подумати як привести трафік (унікальних користувачів), оскільки конкуренція таких сайтів велика і чекати що сайт міфічним чином розкрутиться і сам попаде в ТОП 3 є безнадійним. 

Є кілька варіантів таких, як соціальні мережі чи біржі трафіку, однак я б рекомендував для початку зупинитися на Google Adwords. При првильному налаштуванні можна залучити хороший трафік при мінімальних затратах ну і сам трафік буде тематичним. Залучивши користувачів, можна задуматись про заробіток грошей із сайту. В наступній статті ми розглянемо 7 способів монетизації створеного сайту.