Виводимо схожий товар. Виводимо посилання на схожий матеріал. Використовуємо модуль Views

Выводим ссылки на похожие материалы с помощью Views
Оцінка матеріалу: 
Average: 5 (2 votes)

Щоб вивести блок схожих товарів в інтернет магазині, нам потрібен буде модуль Views і задані контекстні фільтри в ньому. Є лише одна умова, у типі матеріалу, з яким ми будемо працювати, має бути поле з термінами, саме по якому ми будемо виводити схожі товари. Отже, для початку створюємо нове звичайне представлення із виводом "Блок". Додаємо поле "Вміст: Nid" і ставимо галочку "Вилучити з відображення". Його потрібно перемістити у верх списку.

Тепер потрібно добавити контекстний фільтр по терміну, в мене це терміни із словника "Каталог товарів", назва поля "field_tags".

В налаштуваннях фільтра вибираємо "Надавати базове значення" і в типі, з списку вибираємо "ID терміна таксономії з URL-адреси", ставимо галочку "Завантажити стандартний фільтр зі сторінки матеріалу, корисне для пов'язаних блоків таксономії" і відмічаємо "Фільтрувати по елементам, що містять будь-який термін". В розділі "Ще", має стояти галочка "Дозволити декілька значень"

Тепер в представленні добавляємо другий контекстний фільтир - "Вміст: Nid", в налаштуваннях фільтра вибираємо "Надавати базове значення" і в типі, з списку вибираємо "ID матеріалу з URL-адреси", в "Ще" ставимо галочку "Вилучити"

У представленні вмикаємо групування полів, ставимо галочку "Використовувати збирання" - так

Добавляємо сортування товару, в критеріях впорядкування додаємо "Вміст: Nid", Тип збирання - "Лічильник".

Критерій сортування - "Впорядкування за спаданням"

В критеріях фільтрування вказуємо тип сутності, додаємо "Вміст: Тип" і вказуємо потрібний тип матерівлу. 

В розділі "Блоки" виводимо наші схожі товари в потрібному місці. Щоб вивести додаткові поля для товару із інтернет магазину, для прикладу зображення товару, потрібно додати в розділі "Зв'язки" поле "Referenced products". Тепер в представлення можна добавляти поля із інтернет магазину.