DataTagDataTag

Індивідуальний дизайн - Drupal CMS - Доступні ціни

Темизація полів в Drupal 7. Робота з файлом field.tpl.php

Темизация полей в Drupal 7

В попередньому уроці ми вже розглянули приклад, як підключати в Друпалі необхідну галерею, тоді ми редагували поля одного із типів матеріалу. Сьогодні ми більш детально розглянемо процес темізації полів в Друпалі. Для початку потрібно скопіювати файл за такою адресою

modules/field/theme/field.tpl.php

Пееносимо його в корінну папку нашої теми або у папку templates (якщо вона є). В залежності від назви файлу в Друпалі можна темізувати окремо всі поля одного типу, так і конкретно задане поле потрібного типу матеріалу.

field--FIELD-TYPE.tpl.php - шаблон буде застусовуватись до всіх полів FIELD-TYPE, тобто щоб темізувати всі поля типу image, потрібно створити файл із назвою field--image.php.

 

field--FIELD-NAME.tpl.php - шаблон буде застусовуватись лише до поля з ім'ям FIELD_NAME. Для прикладу, щоб темізувати поле з ім'ям new_images, потрібно створити файл field--new_images.tpl.php.

 

field--MY_TYPE.tpl.php - шаблон буде застусовуватись до всіх полів типу  всем полям добавленных к сущности с типом MY_TYPE, тобто щоб темізувати всі поля в типі матеріалу BLOG потрібно створити файл з ім'я field--blog.tpl.php.

 

field--FIELD-NAME--MY_TYPE.tpl.php — шаблон буде застусований лише до поля з ім'ям FIELD_NAME, яке знаходиться в типі матеріалів MY_TYPE. Для прикладу, щоб темізувати поле myphotos в типі матеріалу BLOG, створюємо шаблон із іменем field--field-myphotos--blog.tpl.php.

 

Потрібно пам'ятати, щоб створений шаблон запрацювати, після його створення і копіювання в корінь теми чи папку templates, обов'язково скиньте кеш. Всі доступні змінні знаходяться в коментаріях файлу field.tpl.php.