DataTagiphonelviv

Блог. Ефективний бізнес в інтернеті

Монетизація сайту: 7 способів заробітку на сайті

В попередньму уроці ми створили сайт та привели перший трафік на нього. Тепер настав час заробляти гроші. Я виділив 7 основних способів на яких раджу зосередитись:

 

 

7 способів заробітку на сайті.

 

1. Контекстна реклама. Ввже довгий час вона не поступається першим місцем серед інших способів. Користувачу показується тематична реклама по запитах, які він вводив в пошуковиках. При хорошому трафіку приносить непоганий дохід. Найпуполярніша мережа в Україні - Google AdSense

 

2. Партнерська програма. Ви розміщаєте рекламу партнера на своєму сайті і отримуєте гроші за якусь дію на сайті патнера або % від оформленого замовлення. Це свого роду каталог сайтів - партнерів різної тематики. У кожного свої правила розміщення і  нарахування бонусів. Для роботи я обираю SalesDoubler

 

3. Тізерна реклама. Найбільш популярний вид заробітку. Через велику кількість неякісної тізірки, пошуковики почали фільтрацію сайтів, тому підійдіть до цього питання серйозніше.

 

4. Банерна реклама. Тут можна працювати як через біржі так і на пряму із зацікавленими сайтами. 

 

5. Біржі посилань. Ви розміщуєте на своєму сайті посилання і отримуєте за це гроші. Посилання можуть бути як вічні так і на певний час. Однією із найбільших бірж посилань на сьогодні є Sape. Однак цей метод заробітку підходить вже для більш розкручених сайтів. 

 

6. Розміщення статтів. Принцип схожий з попереднім пунктом, але в себе на сайті ви розміщуєте не посилання а цілу статтю. Вартість розміщення статті є значно більшим ніж від посилань.

 

7Продаж сайтів. Якщо у Вас вже є готовий сайт, який має хорошу статистику відвідуваності, хороше доменне ім'я, велику кількість сторінок, але з певних причин він Вам став непотрібним, його завжди можна продати. Зробити це можна як через біржі так і на пряму.

 

На цьому напевно все. Звісно це не детальна інструкція як самостійно зробити сайт і заробити на ньому, але основні ази Ви отримали.