Блог

Усім привіт. Цей розділ сайту присвячений розробці сайтів на CMS Drupal з "нуля". Оскільки інформації по роботі з Drupal на українській мові є дуже мало, думаю мій блог стане у пригоді. 

Drupal являється модульною СКВ (система керування вмістом), що дозволяє мені як розробнику сайту, до кожного проекта підійти індивідуально, використати лише ті модулі, які потрібні для вирішення тієї чи іншої задачі. Особисто для мене, коли я вибирав який ж "двигун" обрати (WordPress, Joomla! чи Opencart ), Drupal мене підкупив тим, що його модулі постійно оновлюються і вдосконалються.  Для того щоб розпочати роботу, Вам необхідно скачати "ядро" вашого майбутнього проекту. Ми будемо розглядати створення свого першого сайту на Drupal 7

Після успішної загрузки нашого "ядра", необхідно залити його на наш майбутній хостінг. Для свої проектів я використовую послуги хостінга "Hostinger" . Він дає можливість обрати як якісний безкоштовний хостінг так і платний. При тому що безкоштовний пакет дає підтримку PHP останніх версій, MySql, в додачу ви ще отримаєте 2GB на диску та 100GB трафіку, такої щедрості, простоти та якості надання послуг я не найшов більше ніде, тому завжди використовую їхню платформу! 

 Нижче Ви можите найти перелік усіх уроків по розробці сайту та темізації окремих сторінок на Друпалі. Ласкавао просимо у світ Друпал!