DataTagDataTag

Індивідуальний дизайн - Drupal CMS - Доступні ціни

Базовий набір модулів для створення сайту з нуля на Drupal 7

базовый набор модулей

Для своїх робіт я завжди використовую певний набір модулів Друпал, такий собі джентльменський набір. Звісно у вас він може бути зовсім інший, але для загального розвитку переглянути даний список не буде зайвим.

Views - Одним із найголовнішим модулем для роботи в друпалі, є модуль - Views. Без нього я не уявляю будь - який свій проект. Даний модуль відповідає за віддображення різноманітної інформації на сайті в потрібному місці і в потрібному вигляді. В наступнму уроці ми розглянемо як створити сторінку "Новини" на базі модуля Views. Для роботи цього модуля потрібно також скачати модуль ctools.

 

Token - модуль створює маркери (токіни), які використовують інші модулі (наприклад Metatag для розмітки). Сам по собі модуль Token не має видимих функцій. 

 

CKEditor текстовий редактор для Друпала.

 

Image Resize Filter - фільтр для зміни розміру зображень (корисний при роботі в текстовому редакторі). 

 

Insert та  IMCE - модулі для вставки зображень в текстовий редактор.

 

Сolorbox -  jQuery плагін для роботи із зображеннями чи навіить окремими сторінками на сайті. Для його роботи потрібно скачати і залити на сайт Colorbox plugin 1.x. До Сolorbox варто також доставити модуль Libraries API.

 

Metatag - потужний модуль для зміни мета - тегів сайту.

 

Pathauto - модуль який дозволяє задати шаблони урлів на сайті. В нагрузку до нього варто також встановити Transliteration (для перекладу шляху сторінки з кирилиці на латиницю).

 

Better formats - дає можливість присвоїти позамовчуванню формати вводу для окремих ролей.

 

Multiupload Filefield Widget та Multiupload Imagefield Widget - модулі для мультизагрузки файлів.

 

Auto nodetitle - корисний модуль, коли потрібно приховати чи автоматично присвоювати заголовкам сторінки заготовлений шаблон.

 

Ajax comments - модуль, який добавляє AJAX ефекти до форми коментарів (можна добавляти коментарі на тій самій сторінці, швидко видаляти коментарі).

 

Captcha - добавляє на сайт капчу, в Друпалі є додаткові модулі, які розширюють можливості звичайної капчі, для прикладу модуль recaptcha   (додає форму Google reCAPTCHA)

 

Для темізації повідомлень на сайті використовую два модулі: Dismiss (надає гарного вигляду самим повідомленням) і Inline Messages.

 

Email Registration - швидка реєстрація за допомогою електронноъ пошти. 

 

jQuery Update - можна підключити до сайту останні версіїї jQuery та jQuery UI.

Ось такий мінімальний список вийшов. Користуйтесь на здоров'я.